Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

EVERLAST

Everlast

Historia marki Everlast sięga 1910 roku, kiedy to jej założyciel Jacob Golomb podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji odzieży sportowej. Rozpoczął on od projektowania innowacyjnych strojów pływackich, a później nieco sprecyzował obszar produkcji i zaczął skupiać się na wytwarzaniu profesjonalnych i wytrzymałych kasków do ekstremalnych sportów walki.  

W 1917 roku znany amerykański bokser Jack Dempsey podjął się współpracy z marką Everlast i zlecił jej wyprodukowanie dla niego niezbędnego sprzętu bokserskiego, w tym rękawic do boksu. Zaledwie dwa lata później od tego faktu Dempsey otrzymał tytuł mistrza świata wagi ciężkiej po zwycięskiej walce, podczas której korzystał ze specjalistycznych rękawic Everlast. To właśnie te wydarzenia przyniosły marce największą sławę i pozwoliły jej na uplasowanie się w czołówce najlepszych producentów akcesoriów bokserskich.  

W miarę rozwoju firma Everlast poszerzyła swój asortyment także o sprzęt fitness oraz funkcjonalną odzież i obuwie, w tym buty bokserskie, dedykowane do sportów walki. Marka była także prekursorem lekkich spodenek bokserskich, które na dobre zagościły w świecie sportu i wyparły ciężkie skórzane modele. 

Firma Everlast zrewolucjonizowała rynek sportów walki, a obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek, z której produktów korzystają zarówno początkujący miłośnicy aktywności fizycznej, jak i zawodowi sportowcy.  

Rozwiń opis Zwiń opis