Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Tecnica

Tecnica

Tecnica to powstała w 1960 roku marka, która początkowo zajmowała się wytwarzaniem butów roboczych, jednak wraz z rosnącym zainteresowaniem dotyczącym jazdy na nartach przebranżowiła się i zaczęła projektować specjalistyczne obuwie narciarskie, z czego jest dobrze znana także współcześnie. 

Firma Tecnica zasłynęła na świecie w niespełna dekadę od powstania. W 1969 roku marka wprowadziła na rynek buty rekreacyjne Moon Boot dla narciarzy zjazdowych. To właśnie ten model podbił serca użytkowników i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych typów zimowego obuwia. Zaledwie rok od tak dużego sukcesu firma prezentuje światu kolejny przełomowy produkt – pierwsze wtryskowe buty narciarskie Tecnus. To właśnie te wydarzenia pozwoliły marce na uplasowanie się w czołówce najlepszych producentów obuwia narciarskiego. Rozgłos na świecie przyniosła marce także wygrana jednego z narciarzy slalomowych Mario Matta, który w trakcie zwycięskiego zjazdu na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku korzystał z produktów sygnowanych znakiem Tecnica. 

Wysoką jakość produktów marki Tecnica potwierdzają renomowane europejskie i światowe certyfikaty m.in. ISPO Award, który przyznawany jest firmom m.in. za stosowanie w swoich produktach innowacyjnych rozwiązań technologicznych.  

Oprócz obuwia narciarskiego firma posiada w swoim asortymencie także obuwie trekkingowe i buty do biegania trailowe dla biegaczy górskich. Obecnie Tecnica jest jedną z najbardziej profesjonalnych marek, które dostarczają sportowe produkty dedykowane narciarzom, sprinterom oraz miłośnikom wędrówek górskich.  

Rozwiń opis Zwiń opis