Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

GOG

GOG

GOG to marka, która startowała w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych jako niewielki biznes, który zajmuje się projektowaniem i produkowaniem okularów sportowych. Firma jednak w szybkim tempie się rozwinęła, a jej produkty dzięki wysokiej jakości wykonania oraz doskonałym właściwościom podbiły serca kolarzy na całym świecie. Obecnie produkty tej marki są dostępne w ponad 20 krajach. 

Prawdziwą misją GOG jest dostarczanie specjalistycznego sprzętu, który zapewni ochronę wzroku oraz pozwoli osiągać spektakularne wyniki sportowe w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu każdy produkt sygnowany znakiem GOG powstaje z dbałością o każdy szczegół. Ponadto producent wykorzystuje w swoich okularach innowacyjne technologie, które bezpośrednio wpływają na zwiększenie ich wydajności, wytrzymałości oraz zapewniają inne dodatkowe atuty. Są to m.in. filtr UV 400, skutecznie blokujący promienie świetlne i zapewniający ochronę, PC Lens, gwarantujący okularom lekkość, Polarized G-Lens, który blokuje odbieranie blasków słońca oraz Polarmatic G-Lens, czyli połączenie soczewki fotochromowej z polaryzacyjną w celu zapewnienia doskonałej widoczności w każdych warunkach pogodowych. 

Firma GOG jest jednym z największych producentów profesjonalnych okularów przeciwsłonecznych dedykowanych do różnych dyscyplin sportowych. W ofercie marki znajdują się modele do outdoorowych aktywności, kolarstwa oraz narciarstwa. Dzięki temu z produktów od GOG mogą korzystać sportowcy każdej maści, bez względu na poziom zaawansowania. 

Rozwiń opis Zwiń opis