Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Powerslide

Powerslide to marka, która od 1994 roku pomaga ludziom odkrywać swoją pasję do jazdy na rolkach. Założona przez byłego szybkiego łyżwiarza, Matthiasa Knolla, i jego partnera biznesowego, Stefana Göhla, Powerslide początkowo działała jako dystrybutor, oferując szeroki asortyment łyżworolek i produktów pochodzących od już ustanowionych marek. W latach 90., kiedy można było zauważyć wysokie zainteresowanie  łyżworolkami, Powerslide dystrybuował ponad 50 marek.

W 1997 roku, w obliczu mniejszego zainteresowania łyżworolkami i wycofania się wielu marek z rynku, Matthias Knoll zdecydował się na radykalną zmianę strategii biznesowej Powerslide. Zamiast polegać na produktach innych firm, Powerslide zaczął rozwijać i projektować własne innowacyjne produkty i marki, skupiając się na czterech kluczowych filarach: innowacji, jakości, wydajności i designie. W tym samym roku narodziła się pierwsza oryginalna marka Powerslide – Upsidedown, która do dziś jest przełomową marką łyżworolkową, rozwijającą niektóre z najbardziej innowacyjnych modeli łyżworolek na świecie.

Powerslide kontynuuje ewolucję, rozwijając rodzinę renomowanych marek oferujących najwyższej jakości i najbardziej innowacyjne łyżworolki, koła, łożyska, sprzęt ochronny oraz wszystkie inne produkty potrzebne do jazdy na rolkach. Firma wspiera ponad 100 najlepszych łyżwiarzy na świecie, którzy testują produkty Powerslide, dostarczając cenne opinie i zapewniając klientom wysokiej jakości sprzęt do szybszej jazdy, wyższych skoków, przekraczania granic i czerpania przyjemności z jazdy.

Rozwiń opis Zwiń opis