• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Gregory

Produkty: 90

Zobacz jako
 1. Plecak turystyczny damski Gregory Jade 38 l szary 145655
  869,99 zł
  XS-S S-M

  2

 2. Plecak turystyczny damski Gregory Jade 33 l szary 145653
  819,99 zł
  XS-S S-M

  2

Amerykańska marka założona w 1977 roku przez Wayne’a Gregory’ego od początku specjalizuje się w produkcji plecaków i toreb turystycznych. Już w wieku 14 lat Wayne zaprojektował swój pierwszy plecak, a w 1970 roku wypuścił na rynek modele wyposażone w stelaż zewnętrzny. Obecnie Gregory Mountains Product z siedziba w Salt Lake City w Utah zajmuje wysoką pozycję wśród producentów plecaków, dzięki tworzeniu optymalnie funkcjonalnych, wygodnych i niezawodnych modeli. 
 
Marka opiera swoją działalność na filozofii mówiącej o tym, że: właściwie zaprojektowane plecaki powinny być użytkowane, nie dźwigane w podroży. Stąd Gregory mocno koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości plecaków oraz toreb, odpowiednio dobranych do geometrii kobiet i mężczyzn, dzięki czemu zapewniają wygodne dopasowanie oraz wydajność na szlaku. Każdy pomysł najpierw jest szeroko testowany przez inżynierów i dopiero, gdy zostanie ostatecznie dopracowany do perfekcji, zostaje wypuszczony na rynek. Marka jest tak pewna swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję. 
 
To unikalne podejście Gregory do wytwarzanych produktów oraz innowacyjne technologie zaowocowało wielokrotnymi nagrodami za takie modele plecaków, jak: Zulu, Tribute, Jade, Kalmia czy Katmai. Co oferują plecaki turystyczne i miejskie amerykańskiej marki? W pełni regulowaną długość tułowia z zawieszeniem ramy wahacza i wyciętymi szelkami naramiennymi, komorę z aktywną osłoną odporną na parę, brud i zapachy, perforowany, oddychający panel tylny z owijającym pasem biodrowym, system nośny Gear Guard, specjalnie dostosowany do kobiecej anatomii czy pokrowiec do odprawy, przeciwdeszczowy i antykradzieżowy 3w1. Warte uwagi są innowacyjne technologie typu: 3D Hydro Trek, BioSync, Fushion Flex Suspension, Versa Fit czy Aerolon. 

Rozwiń opis Zwiń opis