• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

CatEye

Produkty: 17

Zobacz jako
 1. Lusterko rowerowe prawe CatEye Bm-500G-R czarne 1902240
  49,99 zł
  OS

  1

 2. Lusterko rowerowe CatEye Bm-500G-L lewe 1902230
  46,99 zł
  39,99 zł
  OS

  1

Powstała w 1945 roku japońska marka CatEye specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych akcesoriów rowerowych. Jednym z przełomowych produktów, jakie firma wypuściła do sprzedaży, była lampka ze światłem pulsującym, którą opatentowano w 1964 roku. Niedługo później powstały także sygnowane znakiem marki CatEye innowacyjne liczniki oraz lampki rowerowe wyposażone w diody LED. Te wydarzenia pozwoliły firmie na uplasowanie się w czołówce najlepszych na świecie producentów komponentów rowerowych, które znajdują zastosowanie podczas każdego kolarskiego treningu. 
 
Od samego początku firma CatEye stawiała na rozwój i nie poprzestawała na dotychczasowych dokonaniach. Dzięki temu jej produkty już od wielu lat są synonimem rozwoju technologicznego w branży rowerowej. Dzisiejsze lampki oraz liczniki są doskonale dopracowane i spełniają swoje zadanie na najwyższym możliwym poziomie. W szerokiej ofercie marki znajdują się także specjalne uchwyty, koszyki, bidony oraz lusterka. 
 
Warto wybrać produkty od CatEye, aby zapewnić sobie podczas jazdy rowerem najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Komponenty tej marki dedykowane są profesjonalnym kolarzom, jak i amatorom jazdy na rowerze, którzy są na początku swojej sportowej drogi. CatEye to marka z tradycją, która podczas okresu całej swojej działalności została wielokrotnie nagrodzona, a jej artykuły odznaczone światowymi certyfikatami ISO, zapewniającymi o etycznym procesie produkcyjnym. 

Rozwiń opis Zwiń opis