Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Patagonia

Patagonia to amerykańska marka, której historia sięga 1973 roku, gdy Yvon Chouinard, zafascynowany wspinaczką od najmłodszych lat, postanowił założyć własną firmę. Yvon na przestrzeni lat konsekwentnie rozwijał ofertę marki, a z czasem Patagonia zdobyła uznanie i stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży outdoorowej na świecie. 

Główna siedziba Patagonii mieści się w mieście Ventura w Kalifornii, co świadczy o głębokim związku marki z kalifornijską kulturą na świeżym powietrzu i miłością do przyrody. Odbicie tego zobaczyć można w jakości i designie każdego produktu, który odzwierciedla surowość i piękno naturalnej scenerii, inspirującej twórców marki. 

Od ponad pół wieku Patagonia rozwija swoją działalność na całym świecie, prowadząc sklepy w ponad 10 krajach oraz posiadając fabryki w 16 krajach. Marka ta jest rozpoznawalna globalnie, zdobywając uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów aktywności na świeżym powietrzu. 

Jedną z unikalnych cech marki jest jej podejście do produkcji odzieży. Patagonia stawia na długotrwałość i trwałość swoich produktów, dążąc do ograniczenia konsumpcjonizmu poprzez promowanie naprawy i recyklingu. Firma oferuje swoim klientom program naprawczy, który umożliwia przedłużenie żywotności ubrań i minimalizowanie marnowania zasobów. 

Dodatkowo, Patagonia oferuje szeroki asortyment sprzętu do surfingu, narciarstwa, snowboardingu, a także sprzęt kempingowy i akcesoria podróżne, rozwijając tym samym swoją ofertę dla różnorodnych aktywności outdoorowych.

Wizją marki Patagonia jest inspirowanie i edukowanie konsumentów, zachęcanie ich do podejmowania świadomych wyborów, które mają pozytywny wpływ na planetę. Poprzez swoje działania i produkty, Patagonia daje przykład innym firmom, pokazując, że biznes i troska o środowisko naturalne mogą i powinny iść ze sobą w parze. 

Rozwiń opis Zwiń opis