Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Elite

Powstała w 1979 roku włoska marka Elite to jeden z liderów w produkcji specjalistycznych trenażerów oraz różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów rowerowych. Firma na przestrzeni lat nieustannie się rozwijała oraz poszerzała swój asortyment o innowacyjne produkty. Obecnie jest ona niezwykle popularna w branży rowerowej, a jej sprzęty, takie jak np. bagażniki rowerowe na dach, oraz akcesoria są rozpoznawalne niemalże na całym świecie.  
 
Zespół marki tworzą wyspecjalizowani inżynierowie oraz projektanci, będący równocześnie pasjonatami kolarstwa. Dzięki temu mogą oni przekazywać swoją praktyczną wiedzę bezpośrednio na procesy produkcyjne. Oprócz tego firma nawiązała także współpracę z renomowanymi rowerzystami oraz drużynami kolarskimi jak Team Sky oraz Pro Cycling Merida Team. 
 
Producent wykorzystuje w swoich produktach tylko sprawdzone i wytrzymałe materiały oraz innowacyjne technologie, które podnoszą jakość oraz funkcjonalność produktu. Są to między innymi: system Direct Drive zastosowany w trenażerach rowerowych w celu przeniesienia mocy na koło zamachowe, technologia Rizer zmieniająca kąt nachylenia kierownicy, a także odporny i lekki materiał Vico Carbon stosowany np. w koszykach na bidony.  
 
Co więcej, marka opracowała także własne aplikacje mobilne oraz oprogramowania, które analizują różne parametry dotyczące każdego treningu. Są to My E-training oraz Pedaling Analysis. Dzięki temu można w łatwy sposób na bieżąco śledzić swoje postępy.  

Rozwiń opis Zwiń opis