• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Hulajnogi elektryczne

Produkty: 31

Zobacz jako
 1. Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 2022 czarna
  2 799,00 zł
  2 699,00 zł
  OS

  1

 2. Hulajnoga elektryczna Razor T25 czarna 13173811
  2 899,00 zł
  2 599,00 zł
  OS

  1

 3. Hulajnoga elektryczna Motus PRO 8.5 LITE czarna AKC042L
  3 399,00 zł
  2 999,00 zł
  100%
  5.0
  OS

  1

Hulajnogi elektryczne dla dzieci i dorosłych na Sportano.pl

Hulajnogi elektryczne są doskonałą formą rozrywki, a dla wielu osób także środkiem transportu. Dlatego na co dzień korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. W ofercie Sportano znajdziesz najlepsze hulajnogi elektryczne przeznaczone dla młodszych i starszych. Wszystkie wyłącznie od topowych producentów, gwarantujących odpowiednią jakość i trwałość. 

Jaką hulajnogę elektryczną wybrać? 

Przy wyborze hulajnogi elektrycznej dla dzieci pod uwagę należy wziąć przede wszystkim kwestie ergonomii i bezpieczeństwa. Tego typu pojazd musi być odpowiednio dostosowany do wzrostu i wagi młodego użytkownika, a także posiadać pewne ograniczenia. Zgodnie z prawem z hulajnogi elektrycznej mogą korzystać dzieci od 10 roku życia. Dla takiej grupy wiekowej wielu producentów zapewnia szeroką ofertę modeli o małej wadze i niskim profilu, a także odpowiednio wąskiej kierownicy dostosowanej do zasięgu ramion. Umożliwia to prawidłowe wchodzenie oraz sterowanie hulajnogą elektryczną przez dziecko.  

Istotne jest również ograniczenie prędkości. Hulajnogi elektryczne przeznaczone dla dzieci nie mogą poruszać się szybciej niż 20 km/h. Oczywiście wynika to ze względów bezpieczeństwa. Przy wyższej prędkości młode osoby mogłyby mieć problem z opanowaniem pojazdu. Topowe marki dostępne w Sportano dbają również o to, by hulajnogi elektryczne miały różnorodną stylistykę i kolorystykę, dzięki czemu model dla siebie wybierze każda dziewczynka i każdy chłopiec. 

Z kolei przy wyborze hulajnogi elektrycznej dla dorosłych należy uwzględnić jej maksymalny zasięg oraz maksymalną prędkość. Najwyższej klasy hulajnogi poruszają się z szybkością od 20 km/h do nawet ponad 70 km/h. W zależności od pojemności baterii zasięg wynosi od 20 km do 70 km. Warto zwrócić uwagę na wagę hulajnogi, jeśli ma być ona często transportowana lub przechowywana w mieszkaniu na wyższym piętrze. Hulajnogi elektryczne dla dorosłych często służą do poruszania się w zmiennym terenie lub po mieście, dlatego ważna jest odpowiednia amortyzacja i mocny hamulec.  

Najlepsze hulajnogi elektryczne od znanych marek

Warto zwrócić uwagę na hulajnogi elektryczne dla dzieci marki Razor. Posiadają one cichy motor łańcuchowy i prosty system przyspieszania regulowany poprzez manetkę kierownicy. Są lekkie, ale jednocześnie mają wysoki poziom maksymalnego obciążenia (ok. 54,5 kg). Będą zatem idealne także dla starszych dzieci. Uszczelniony akumulator ołowiowo-kwasowy o mocy 24V wystarcza na 40 minut ciągłej jazdy. Chowana nóżka i podpórka to wygoda podczas postoju. 

Świetną hulajnogą dla dorosłych będzie jeden z modeli marki Motus. Wyposażony w cztery amortyzatory zapewnia komfortową jazdę nawet na nierównej nawierzchni. Dwa silniki 1300W to zasięg nawet 63 km i prędkość maksymalna 74 km/h! A nowoczesny ekran LCD wyświetli wszystkie najważniejsze parametry. 

Sportano to bogaty wybór hulajnóg dla dzieci i dorosłych od najlepszych producentów. 

Rozwiń opis Zwiń opis