• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Motus

Produkty: 6

Zobacz jako
 1. Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 Sport GT 60V czarna AKC049
  12 999,00 zł
  12 199,00 zł
  80%
  4.0
  OS

  1

Motus

Motus to powstała w 2016 roku marka specjalizująca się w produkcji nowoczesnych hulajnóg elektrycznych. Brand należy do spółki Barel Poland, która od ponad 20 lat zajmuje się doskonaleniem produkcji urządzeń elektronicznych. Misją firmy jest wytwarzanie sprzętów, które posłużą jako szybki i bezpieczny środek transportu oraz dostarczą pozytywnej energii każdemu użytkownikowi. 

Marka Motus wypuściła na świat dwie wiodące linie swoich produktów: Scooty oraz PRO. Ta pierwsza to hulajnogi, które sprawdzają się w mieście i pozwalają uniknąć korków ulicznych, a druga kolekcja to hulajnogi dedykowane profesjonalnym sportowcom.  

Na przestrzeni lat firma rozszerzyła się do dużych rozmiarów, stosując w swoich sprzętach najwyższe jakościowo innowacyjne technologie. Firma znacznie przyczyniła się także do popularyzacji ekologicznych środków transportu, które nie emitują do atmosfery nadmiernych ilości CO2. Hulajnogi od Motus są dodatkowo niezwykle ciche, dzięki czemu zadowalają nawet najbardziej wymagających konsumentów. Firma sprzedała już ponad 40 tysięcy urządzeń, które obecnie służą wielu użytkownikom z całego świata. 

Rozwiń opis Zwiń opis