Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

BUFF

Marka Buff® startowała jako wywodząca się z Barcelony rodzinna firma. Jej pierwszym projektem była bezszwowa chusta z mikrofibry do jazdy na motocyklu. Produkt szybko zyskał popularność i stał się elementem rozpoznawalnym dla Buff®. Niedługo później marka poszerzyła swoją produkcję i zaczęła wytwarzać wielofunkcyjne chusty także do innych dyscyplin sportowych. Wtedy też rozpoczęła się ekspansja firmy na zagraniczne rynki, m.in. do Francji, Szwajcarii oraz Niemiec. 
 
Producent Buff® nieustannie stawia na rozwój i poszerza swój asortyment o nowoczesne produkty. Na przestrzeni lat firma wprowadziła do sprzedaży oprócz wielofunkcyjnych chust także specjalistyczną odzież, czapki i inne nakrycia głowy. Kupując produkty sygnowane marką Buff®, można mieć pewność o ich wytrzymałości - wszystkie akcesoria przed wypuszczeniem do sprzedaży są starannie testowane, a ich jakość jest dokładnie weryfikowana w praktyce.  
 
Wśród nowoczesnych materiałów i technologii, jakie wykorzystuje Buff®, znajdują się m.in. Coolnet® UV+, Recycled Microfiber, DryFlx®, Polartec®, a także Thermonet® i wełna merino. Oprócz tego marka od początku istnienia dba także o unikalny design swoich produktów, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać dla siebie odpowiedni wzór. Nowoczesny brand Buff® jest prekursorem w wytwarzaniu wielofunkcyjnych chust, a w ciągu całej swojej działalności stał się prawdziwym liderem, który wyznacza trendy i kształtuje nowe drogi w ich produkcji.  

Rozwiń opis Zwiń opis