Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Śledzenie przesyłki

Chcesz wiedzieć, kiedy przesyłka trafi w Twoje ręce? Po informacji o wysyłce zamówienia możesz na bieżąco śledzić drogę swojej przesyłki. Link do śledzenia znajdziesz w tych miejscach:

Na koncie użytkownika 

Zaloguj się do swojego konta, klikając w przycisk Moje konto. W panelu użytkownika przejdź do sekcji Zamówienia, a następnie do Przesyłek. Jeśli zamówienie opuściło nasz magazyn i zostało wręczone kurierowi, w tym miejscu powinien znaleźć się link do śledzenia przesyłki.

W mailu z potwierdzeniem wysyłki 

Informację o wysyłce zamówienia znajdziesz również na swojej skrzynce e-mail, z którego dokonywałeś/-aś zakupu. W wiadomości, oprócz potwierdzenia wysyłki, znajdziesz również link do śledzenia przesyłki.

Na stronie przewoźnika DPD 

Informacje o drodze swojej przesyłki możesz uzyskać również za pośrednictwem strony DPD. Do śledzenia zamówienia potrzebny będzie numer przesyłki - znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem zamówienia oraz na koncie użytkownika.

Na stronie InPost

Informacje dotyczące wysyłki sprawdzisz również na stronie InPost. Aby dowiedzieć się, gdzie jest paczka, wpisz w wyszukiwarce numer przesyłki, który znajdziesz na swoim mailu z potwierdzeniem zamówienia oraz na koncie użytkownika.