Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

TriggerPoint

TriggerPoint to marka, która odmienia życie, skupiając się na umożliwieniu ludziom ruchu i lepszego samopoczucia. Specjalizuje się w projektowaniu i rozwijaniu innowacyjnych narzędzi do terapii masażem, które naśladują dotyk rąk terapeuty. Dzięki temu osoby w każdym wieku, o różnych rozmiarach i umiejętnościach sportowych, mogą czuć się najlepiej, bez względu na to, gdzie się znajdują. TriggerPoint, kierując się pasją do poprawy osobistego dobrostanu, stał się jednym z liderów na rynku narzędzi do masażu w domu, zarówno w sektorze sportowym, opieki zdrowotnej, jak i osobistej dbałości o zdrowie.

Firma wierzy, że poprzez włączenie terapii poprawiającej wydajność do codziennej rutyny, każdy może zwiększyć swoje osiągi, przyspieszyć czas regeneracji i zapobiegać kontuzjom. TriggerPoint opracowuje różnorodne narzędzia terapeutyczne, takie jak wałki do masażu dopasowane do specyficznej anatomii, chłodzące rolki do głębokiego masażu tkanki, piłki do masażu oraz przewodniki po terapii.

Włączenie produktów TriggerPoint do codziennej rutyny pozwala odkryć wewnętrzną siłę ciała. Firma jest zmotywowana, aby pomagać każdemu w utrzymywaniu najlepszej ścieżki do regeneracji mięśni. Nie wystarczy projektować produkty, które nieustannie innowują rynek fitness i wellness. TriggerPoint zdaje sobie sprawę, że oferowanie szerokiej gamy spersonalizowanej edukacji zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania ciągłego ruchu.

Rozwiń opis Zwiń opis