Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Bauer

Bauer

Bauer to powstała w 1927 roku firma, która jako pierwsza zaprezentowała światu model łyżew hokejowych z zamontowaną na stałe płozą. Było to na tamte czasy niezwykle innowacyjne i przełomowe wydarzenie, które pozwoliło firmie Bauer uplasować się na jednym z pierwszych miejsc producentów akcesoriów hokejowych.  

W latach 60. I 70. firma podjęła się współpracy z renomowanymi hokeistami jak Bobby Hull i Bobby Clark. W latach 90. marka Bauer opracowała nowoczesne płozy TUUK, które sprawiły, że łyżwy stały się znacznie lżejsze, zachowując przy tym swoją wytrzymałość. 

Firma stosuje w produkcji swoich akcesoriów najnowocześniejsze technologie oraz innowacyjne materiały, które podnoszą jakość każdego produktu i dbają o jego wysoką klasę. Dzięki temu ze sprzętów Bauer z powodzeniem mogą korzystać zawodowi sportowcy, jak i początkujący hokeiści, którzy zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportową. 

Obecnie Bauer jest jedną z najbardziej rozpoznawalnym firm w branży sportowej, która produkuje nie tylko łyżwy hokejowe, ale także inne akcesoria niezbędne do gry na lodowisku, m.in. kaski, rękawice, spodnie, ochraniacze, kije oraz naramienniki.  

Rozwiń opis Zwiń opis