Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Speedo

Speedo, uznana marka pływacka, ma swoje korzenie na plaży Bondi w Australii, gdzie została założona w 1928 roku. Jej historia innowacji rozpoczęła się wraz z wprowadzeniem przez założyciela Alexandra McRae kostiumu Racerback, pierwszego na świecie stroju pływackiego nie wykonanego z wełny, który zapewniał większą swobodę ruchów. Od tego czasu, pasja Speedo do innowacji doprowadziła do tego, że w strojach tej marki zdobyto więcej złotych medali olimpijskich niż w jakiejkolwiek innej marce.

Firma stawia na dostarczanie kostiumów i sprzętu, które czynią każdą chwilę spędzoną w wodzie jeszcze lepszą. Speedo koncentruje się na tworzeniu produktów, które zwiększają komfort i wydajność pływaków na każdym poziomie.

W asortymencie marki znajdziemy między innymi stroje kąpielowe, kąpielówki, czepki pływackie, okulary i maski do pływania oraz sprzęt treningowy.

Speedo wykorzystuje najbardziej zaawansowane materiały i wzory, aby umożliwić każdemu – od zdobywców złotych medali olimpijskich, przez pływaków fitness, po plażowiczów i dzieci uczące się pływać – czerpanie jak największej radości z pływania. Marka ta była pierwsza, która użyła nylonu w strojach pływackich w 1957 roku, wprowadziła materiał odporny na chlor w 1994 roku, a w 2010 roku zaprezentowała Shapeline – pierwsze niemalże szyte na miarę kostiumy modelujące.

W swojej długiej historii Speedo konsekwentnie podkreśla swoje zaangażowanie w etyczny handel i innowacje, co czyni ją liderem w branży pływackiej. Marka ta jest nie tylko pionierem w dziedzinie technologii strojów pływackich, ale również inspiruje kolejne pokolenia do czerpania radości z pływania.

Rozwiń opis Zwiń opis