Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Deuter

Deuter

Deuter to sportowa marka specjalizująca się w produkcji outdoorowych akcesoriów, której historia sięga 1898 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją toreb pocztowych, jednak długo na tym nie poprzestała i szybko zaczęła poszerzać swój asortyment o kolejne produkty. 

Marka Deuter wywarła niebagatelny wpływ na rozwój aktywności outdoorowych i turystyki. Z jej produktów korzystali najznamienitsi alpiniści i himalaiści, którzy ze sprzętami od Deuter odnieśli sukcesy, pokonując trudne technicznie drogi i zdobywając wymagające szczyty. W 1953 roku firma Deuter wyposażyła ekipę Hermana Buhla, która jako pierwsza zdobyła ośmiotysięcznik Nanga Parbat (8126 m n.p.m). Oprócz tego firma od lat 90. Prężnie działa także w branży rowerowej i dostarcza specjalistyczne plecaki, które dopasowują się do sylwetki kolarza.  

Obecnie Deuter jest jednym z czołowych producentów plecaków turystycznych oraz saszetek, toreb i plecaków rowerowych, podręcznych nerek i portfeli. Ich produkty często można spotkać, przemierzając górskie trasy, co świadczy o dużej popularności firmy na świecie. Firma ma dodatkowo w swojej ofercie także namioty oraz inne praktyczne akcesoria do trekkingu górskiego i wspinaczki. Wśród czołowych serii produktów od Deuter można wymienić Deuter TRAIL®, Deuter Alpine®, a także Deuter Futura®. 

Deuter wykonuje swoje produkty z należytą starannością i dba o wykorzystywanie nowoczesnych materiałów i technologii, które podnoszą jakość i zapewniają bezpieczeństwo użytkownika. Są to m.in.: system RFID stosowany w portfelach i nerkach, który zabezpiecza przed kradzieżą danych z karty, oddychająca tkanina 3D-AirMesh, a także innowacyjny system regulacji Vari-Quick. Dla firmy ważne są także kwestie środowiskowe. W swoich zakładach produkcyjnych Deuter wykorzystuje nowoczesne systemy grzewcze, jak geotermia

Rozwiń opis Zwiń opis