Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Qeridoo

Qeridoo, założona w 2006 roku w Hennef w Nadrenii, odnosi sukcesy na rynku z artykułami dla dzieci. Specjalizując się w produkcji przyczepek rowerowych dla dzieci, firma Qeridoo oferuje również inne multifunkcjonalne i inteligentne rozwiązania, które uzupełniają to portfolio. Dzięki współpracy z inżynierami i partnerami, Qeridoo codziennie pracuje nad przekształceniem nowych pomysłów w wysokiej jakości produkty, oparte na potrzebach klientów. Bliska koordynacja z klientami pozwala na uwzględnianie praktycznych doświadczeń i sugestii w rozwoju produktów.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem Qeridoo, zwłaszcza gdy ich produkty są wykorzystywane do transportu dzieci. Wysoka stabilność, solidna konstrukcja i dobra obsługa wszystkich produktów są dla firmy tak samo ważne, jak staranny dobór bezpiecznych i zrównoważonych substancji i materiałów. Każdy nowy rozwój produktu jest porównywany z aktualnym stanem techniki, co przekłada się na testowanie i optymalizację bezpieczeństwa produktów. Produkty Qeridoo spełniają wszystkie wymagania europejskich norm bezpieczeństwa, a ich jakość i brak szkodliwych substancji są regularnie potwierdzane przez niezależne testy.

Qeridoo tworzy produkty z sercem i duszą, które są wytwarzane i dostarczane przez pracowników w nowoczesnych i zrównoważonych warunkach pracy. Firma stale monitoruje rynek i sprzedaż, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami. W 2018 roku Qeridoo przeniosło się do nowo wybudowanej siedziby głównej w Buchholz w Nadrenii. Nowa siedziba z własnym, bezpośrednio połączonym centrum logistycznym, częściową produkcją i większą powierzchnią biurową, oferuje firmie wiele możliwości jeszcze szybszego i lepszego reagowania na życzenia klientów.

Rozwiń opis Zwiń opis