Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Petzl

Petzl, z ponad 50-letnią historią, to firma rodzinna, która stała się symbolem innowacyjności i doskonałości w dziedzinie wyposażenia do sportów ekstremalnych i profesjonalnych. Od momentu wprowadzenia pierwszej latarki czołowej w 1973 roku, przez legendarny przyrząd asekuracyjny GRIGRI w 1991 roku, aż po urządzenie do zjazdu ratunkowego MAESTRO w 2019 roku, Petzl zawsze był na czele postępu w standardowych praktykach bezpieczeństwa.

Petzl wyznacza standardy w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają użytkownikom bezpiecznie i wygodnie poruszać się w ciemnych lub pionowych przestrzeniach. Firma koncentruje się na czterech filarach: pozostaniu stabilną firmą rodzinną, innowacji, doskonałości przemysłowej oraz zaangażowaniu w społeczności. Te wartości napędzają Petzl do tworzenia najlepszych światowych praktyk.

Produkty Petzl cechują się prostotą, trwałością i wydajnością, co odzwierciedla 50-letnią pasję, wiedzę i ciągłe dążenie do doskonałości. Jako pionierzy, Petzl stworzył wiele narzędzi, które umożliwiły użytkownikom wyruszenie na coraz bardziej wymagające tereny, maksymalizując bezpieczeństwo i sprawność. Jako światowy ekspert, Petzl kontynuuje swoją misję tworzenia i dostarczania niezawodnego, innowacyjnego wyposażenia, które umożliwia profesjonalistom i miłośnikom sportów ekstremalnych bezpieczne i skuteczne realizowanie swoich pasji i zadań.

Rozwiń opis Zwiń opis