Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

MAMMUT

Historia szwajcarskiej firmy Mammut to 1862 rok, kiedy to Kaspar Tanner zaczął produkować liny o różnym przeznaczeniu, jednak pierwsze logo i nazwa Mammut (odnosiła się do liny) zaczęły funkcjonować w 1943 roku. Aktualnie produkty z czarnym mamutem (symbol siły i wytrzymałości) na czerwonym tle są wybierane przez profesjonalnych alpinistów, pasjonatów wspinaczki wysokogórskiej, narciarzy, jak i rekreacyjnych miłośników gór
 
Wprawdzie Mammut zaczynał od lin wspinaczkowych (w 1964 roku pojedyncza lina dynamiczna uzyskała certyfikat UIAA - Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych), ale kolejne lata działalności przynosiły rozszerzenie produkcji o: detektory lawinowe (kultowy Barryvox), kurtki turystyczne, koszulki trekkingowe, turystyczne kurki puchowe, spodnie z membraną Gore-Tex® oraz spodnie typu softshell, kolekcję wspinaczkową obejmującą odzież, karabinki i uprzęże wspinaczkowe, plecaki (w tym lawinowe) aż po miejską kolekcję ubrań z serii Delta X Mammut. W ofercie szwajcarskiego giganta rynku outdoorowego nie brakuje także obuwia trekkingowego z podeszwą Vibram®, śpiworów, kasków oraz sprzętu lawinowego.  
 
Mammut stawia na bezpieczne procesy produkcji, recykling i materiały przyjazne środowisku, ochronę pracowników (członek Fair Wear Foundation) oraz zrównoważony rozwój.  
 
Niezawodność, wysoka jakość wykonania i sprawdzone materiały, innowacyjne technologie oraz dopasowanie do konkretnych warunków w outdoorze, to cechy, dzięki którym Mammut zyskał uznanie i wiernych użytkowników. 

Rozwiń opis Zwiń opis