Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

NordicTrack

NordicTrack, znana na całym świecie dzięki innowacyjnym bieżniom z funkcją SpaceSaver®, kontynuuje tradycję dostarczania produktów najwyższej jakości. Marka ta jest liderem w dziedzinie technologicznych innowacji w sprzęcie do ćwiczeń, oferując nie tylko bieżnie, ale również rowery treningowe, wioślarze treningowe, ergometry, ławki do ćwiczeń i wiele innych. NordicTrack jest wyborem entuzjastów fitness na całym świecie dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie amortyzacji, elektroniki i niezawodności.

Firma ICON, której częścią jest NordicTrack, założona w 1977 roku przez Scotta Wattersona i Gary'ego Stevensona, jest siłą napędową innowacji w branży fitness. Jako producent sprzętu sportowego, ICON jest pionierem w zakresie bieżni, rowerów stacjonarnych, urządzeń eliptycznych i innych, z licznymi patentami i ciągłym dążeniem do doskonałości.

NordicTrack to styl życia, który łączy entuzjastów sportów i fitness z całego świata. Dzięki współpracy z profesjonalnymi sportowcami i ekspertami, NordicTrack oferuje produkty, które nie tylko sprostają, ale nawet przekroczą oczekiwania użytkowników, zarówno w zakresie profesjonalnym, jak i amatorskim. NordicTrack angażuje się również w projekty ekologiczne, takie jak EcoFit, dążąc do redukcji i kompensacji emisji CO2 związanych z rozwojem, produkcją, transportem i użytkowaniem swoich produktów.

Rozwiń opis Zwiń opis