Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Smartwool

Smartwool

Początki marki Smartwool sięgają 1995 roku, kiedy to jej założyciele, będący równocześnie instruktorami narciarstwa, Patty i Petter Duke postanowili o rozpoczęciu produkcji jakościowych skarpet turystycznych oraz bielizny i odzieży termoizolacyjnej wykonanych z kultowej wełny merino. Ten pomysł szybko zyskał aprobatę w branży sportowej, a marka stała się rozpoznawalna na całym świecie, dzięki opracowaniu oddychającej i odprowadzającej wilgoć odzieży.  
 
Zespół Smartwool wykorzystuje w produkcji koncepcję masy cieplnej ciała, która umożliwia dopasowanie ubrań do użytkownika i zapobiega nadmiernemu wychładzaniu lub przegrzewaniu organizmu. W ten sposób osiąga się odpowiedni poziom termoregulacji. Wykorzystywana w produktach marki wełna merino posiada także właściwości antyseptyczne oraz jest wyjątkowo komfortowa i przyjemna w dotyku. Smartwool stosuje w swoich produktach również innowacyjne technologie, jak WOW™, zapobiegająca otarciom, Smartwool Fit System™, zapewniająca stabilność kostki, a także 4DEGREE ELITE FIT SYSTEM™, która odpowiada za doskonałe dopasowanie skarpety do stopy użytkownika. 
 
Marka Smartwool postanowiła ograniczyć nadmierne wykorzystywanie w produkcji materiałów syntetycznych, czym przyczyniła się do popularyzacji materiałów przyjaznych środowisku. Pozyskiwana przez Smartwool wełna merino pochodzi z ekologicznych hodowli. Co więcej, marka nawiązała współpracę z instytutem New Zealend Merino, który stale monitoruje jej standardy. 
 
Firma wyznaje filozofię, według której możliwa jest produkcja zgodna z naturą. Dzięki temu, kupując skarpety trekkingowe oraz turystyczne sygnowane marką Smartwool można mieć pewność o etycznym procesie ich produkcji. 

Rozwiń opis Zwiń opis