Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

liftfoils

Przeżywaj emocje z eFoil!

Deski elektryczne foil dostarczają najlepsze wrażenia z surfowania niezależnie od poziomu zaawansowania użytkowników. Lift eFoil zapewnia pełnię jazdy, dzięki elektrycznemu i cichemu silnikowi, który ślizga się po każdym akwenie. Od ponad 10 lat LiftFoils produkuje foile wyczynowe dla riderów, którzy potrzebują innowacyjnego i wytrzymałego sprzętu. Teraz dostępne również w Polsce, dzięki oficjalnemu dystrybutorowi marki – Sportano.pl. 

Deska LIFT4 eFoil

Deska LIFT4 eFoil została zaprojektowana w oparciu o doświadczenie. Przemodelowany kształt, zapewniający korzystniejszą aerodynamikę i zwrotność, a dodatkowo wytrzymała konstrukcja, wydłużony czas użytkowania do 2,5 godzin oraz najwyższa prędkość na rynku do 30 km/h  gwarantują idealną, bezpieczną jazdę, możliwość dopasowania do własnych preferencji i niezapomniane wrażenia wszystkim riderom niezależnie od poziomu zaawansowania.

Nowy LIFT3 F

Aerodynamiczny kształt deski LIFT3 F doceniają zarówno profesjonalni użytkownicy, jak i początkujący surferzy. Ulepszona wersja deski jest zbudowana z włókna szklanego, aby zapewnić stabilność i trwałość sprzętu. Wyróżnia się również aluminiowym masztem oraz przednimi i tylnymi skrzydłami z włókna węglowego. Wysokiej jakości materiały oddają płynność jazdy i łatwe prowadzenie deski. 

Skrzydła foila

Tegoroczna linia skrzydeł na zawsze zmienia granice wydajności pływania na foilu. Jeśli jesteś zaawansowanym riderem, który chce urozmaicić swój styl jazdy i podnieść swoje umiejętności, to są to idealne skrzydła dla Ciebie.


Skrzydła Lift Folis

Zaawansowana technologia

Nowoczesny napęd Lift

W pełni zamknięty wirnik silnika zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i zwiększoną wydajność. Konstrukcja ogranicza opór hydrodynamiczny do minimum, poprawiając czas i jakość jazdy, przypominającą surfowanie. Jet jest kompatybilny ze wszystkimi modelami eFoil.

Silnik Lift 

Dodatek do linii napędów Lift, który zapewnia fenomenalne wrażenia z eFoil, dzięki wyjątkowej wszechstronności bez względu na to, gdzie pływasz. Połączenie inżynierii oraz życiowego doświadczenia na oceanie składa się na silnik, który przekracza standardy, umożliwiając jak najlepsze emocje na wodzie. Silnik Lift poprzez płynne, niegwałtowne przyspieszenie nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych riderów. 

System LIFT CONNECT 

Zmaksymalizuj swoje wrażenia z eFoil, dzięki nowemu zestawowi Lift Connect System (LCS), wyposażonemu w innowacyjny mechanizm zatrzaskowy do łatwej wymiany wirnika eFoil, osłony lub składanego wirnika, bez konieczności użycia narzędzi. 

Umów się na bezpłatną konsultację przed zakupem

W ofercie posiadamy produkty ponad 100 światowych brandów i sukcesywnie rozszerzamy nasz asortyment. Marki zainteresowane sprzedażą na naszych serwisach zapraszamy do kontaktu.

Umów się na bezpłatną konsultację przed zakupem

Skontaktuj się przed zakupem

Kupuję dla siebie

Oferujemy bezpłatną konsultacje oraz pomoc w doborze sprzętu, dopsowanego do Twoich potrzeb i umiejętności!

Kupuję pod wynajem

Sprzedaż elektrycznych desek surfingowych kierujemy do klientów B2B, prowadzących firmę w branży sportów wodnych. Po zakupie umożliwimy Ci wynajem sprzętu Twoim klientom, zapewniając im niezapomniane doświadczenia z surfowania.

Kupuję dla siebie

Oferujemy bezpłatną konsultacje oraz pomoc w doborze sprzętu, dopsowanego do Twoich potrzeb i umiejętności!

Kupuję pod wynajem

Sprzedaż elektrycznych desek surfingowych kierujemy do klientów B2B, prowadzących firmę w branży sportów wodnych. Po zakupie umożliwimy Ci wynajem sprzętu Twoim klientom, zapewniając im niezapomniane doświadczenia z surfowania.

O marce Lift Foils

Firma Lift Foils powstała w 2011 roku w Puerto Rico i specjalizuje się w produkcji specjalistycznego sprzętu do sportów wodnych. Nick Leason, jeden z założycieli marki, opracował elektryczne fiole złożone z innowacyjnych technologii, które mają wpływ na wydajność i efektywność treningu w każdych warunkach pogodowych. Sprzęt do sportów wodnych Lift Foils produkowany jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół, a jakość produktów podnoszą najlepsze rozwiązania technologiczne. Proces produkcji zwieńczony jest dokładną weryfikacją właściwości technicznych w praktyce.
Marka Lift Foils nieustannie się rozwija, poszerzając swój asortyment o różne modele desek klasycznych i elektrycznych w kilku rozmiarach, aby każdy użytkownik mógł dopasować sprzęt idealny do swoich potrzeb i umiejętności.


Sprawdź produkty


Kontakt

Chcesz rozpocząć współpracę? Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając wiadomość e-mail.

Formularz kontaktowy