• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny
Ironman

Dołączamy do Ironmana w Polsce!

Ironman

Z IRONMAN® łączą nas wspólne wartości. IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300.000 sportowców ze 180 krajów świata wchodzi na wyższy wymiar sportu i udowadnia, że nie ma rzeczy  niemożliwych. W 2023 w Polsce odbędą się trzy imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia z Sprint Triathlon Gdynia powered by Sportano oraz Enea IRONMAN® 70.3® Poznań.

Poznaj ofertę od topowych marek triathlonowych i wejdź na wyższy wymiar sportu. Polub nasz profil, śledź wydarzenia, ekstra akcje i konkursy związane z zawodami triathlonowymi.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Razem z nami...


Polecane marki

New Balance

Pływanie

Pokonaj etap pływacki z produktami renomowanych marek 2XU, Dare2Tri czy Orca. Wybieraj spośród pianek triathlonowych, okularków do pływania, bojek asekuracyjnych i osiągaj satysfakcjonujące wyniki. 

Rowery

Podkręć tempo wyścigu na rowerze od uznanych producentów sprzętu triathlonowego, takich jak Cipollini, Basso lub Orbea. Sprawdź też wyselekcjonowaną ofertę odzieży, obuwia, kasków rowerowych i zaopatrz się w niezbędny sprzęt w jednym miejscu.  

Bieganie

Wbiegnij na metę niepokonany, dzięki dopasowanym butom i funkcjonalnej odzieży do biegania. Odkryj kolekcję niezawodnych butów do biegania w triathlonie topowych marek On Running, Saucony czy HUUB.

Odzież do triathlonu

Podczas zawodów postaw na komfort ruchu. Wybierz najwyższej jakości odzież do triahlonu m.in. od HUUB, Orca oraz wielu innych renomowanych marek dostępnych na Sportano.pl. 

Akcesoria do triathlonu

Zadbaj o formę, ale także o wygodę podczas startu w zawodach Ironman. Uzupełnij niezbędny sprzęt o akcesoria triathlonowe – zegarki, plecaki, ręczniki i wiele innych produktów najlepszych triathlonowych marek HUUB, TYR czy Garmin.


Zawody Ironman –  gdzie startujemy?