Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Ridley

Ridley, założona w 1997 roku, jest największym belgijskim producentem rowerów i od początku swojej działalności pozostaje na czele innowacji w branży. Pierwszym przełomowym rozwiązaniem marki było stożkowe łożysko kierownicy, wprowadzone w 2001 roku na rowerze Ridley Damocles, które następnie stało się standardem w przemyśle rowerowym. Od tego czasu Ridley nieustannie zaskakuje technologicznie, oferując aerodynamiczne rowery szosowe i rowery gravel.

Od początku istnienia marki Ridley inwestuje znaczne środki w badania i rozwój, co pozwala jej być na czele innowacji, takich jak aerodynamiczne rowery, stożkowe rury sterowe, wykorzystanie węgla w rowerach oraz rosnący rynek gravelowy w Europie. Firma pozostaje wierna swojej filozofii technologicznej: Form Follows Function, co oznacza, że każdy element ramy musi mieć dodatkową wartość, nie naruszając optymalnej funkcjonalności roweru.

Ridley z dumą sponsoruje niektóre z najbardziej utalentowanych i ambitnych zespołów oraz zawodników w świecie kolarstwa. Ambasadorzy marki dzielą jej pasję do innowacji i wydajności, reprezentując to, co najlepsze w świecie kolarstwa.

Rozwiń opis Zwiń opis