Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Berkley

Historia amerykańskiej firmy Berkley sięga 1937 roku, kiedy to jej założyciel Berkley Bedell postanowił założyć własną firmę, która sprzedaje ręcznie wykonane przynęty wędkarskie do branżowych sklepów. Na przestrzeni lat marka ewoluowała, a sam założyciel coraz bardziej w nią inwestował, udoskonalając wytwarzane produkty tak, aby w jak najlepszym stopniu spełniały swoją funkcję. W 1959 roku marka wprowadziła przełomowy produkt - specjalistyczną linkę do wędkarstwa spinningowego Trilene, która w szybkim tempie podbiła branżę wędkarską i stała się rozpoznawalnym produktem sygnowanym znakiem marki Berkley. 
 
Idąc za ciosem, w latach 60. marka Berkley poszerzyła swoją ofertę o specjalistyczne wędki, które zdobyły uznanie wśród wędkarzy. Niecałą dekadę później rozpoczęła się ekspansja na szeroką skalę na międzynarodowe rynki. Od tamtych wydarzeń firma cały czas się rozwija i wprowadza do sprzedaży nowoczesne produkty niezbędne w wędkarskim ekwipunku. Już w latach 80. firma opracowała plastikowe przynęty, które były na tamten moment przełomowym odkryciem i skutecznie zrewolucjonizowały podejście do ich produkcji.  
 
Berkley to firma z tradycją, której działalność na przestrzeni lat znacznie ewoluowała. Obecnie marka jest światowym producentem sprzętu wędkarskiego, którego specjalistycznych produktów używają na co dzień zarówno początkujący, jak i zaawansowani wędkarze.  

Rozwiń opis Zwiń opis