Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Dalbello

Dalbello

Na lata 70. XX wieku przypadł duży rozwój technologiczny w branży narciarskiej, do którego przyczyniła się m.in. założona w 1947 roku włoska firma Dalbello produkująca buty do jazdy na nartach. Stało się to za sprawą rezygnacji ze skóry naturalnej na rzecz plastiku w obuwiu narciarskim. To odkrycie pozwoliło Dalbello na zbudowanie swojej pozycji rynkowej i rozszerzyło jej działalność na międzynarodowej arenie. Zaledwie dekadę później z marką zaczęli współpracować renomowani narciarze, jak Simon i Busham oraz Steve Mckinney, który pobił rekordy prędkości jazdy na nartach. 

Sukcesy znanych sportowców oraz ciągłe doskonalenie technologii wpłynęły na znaczny rozwój marki i osiągnięcie przez nią światowej rangi w produkcji. Kiedy w latach dwutysięcznych pojawił się nowy styl jazdy na nartach – freeskiing – marka postawiła sobie za zadanie stworzenie najlepszego jakościowo obuwia narciarskiego do tego stylu jazdy. Tak narodził się projekt RDP (Riders Development Project), przy którym współpracowali wyspecjalizowani inżynierowie marki, projektanci oraz profesjonalni sportowcy. Opracowali oni na przestrzeni lat najbardziej innowacyjne technologicznie buty narciarskie na świecie. 

W asortymencie Dalbello znajduje się obuwie przeznaczone dla narciarzy szybkich, ekstremalnych, zjazdowych, a także skiturowych. Wszystkie produkty marki powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu świetnie dopasowują się do nogi i pozwalają na prawdziwy komfort ruchu, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. 

Rozwiń opis Zwiń opis