Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Drennan

Historia brytyjskiej marki Drennan sięga 1967 roku, kiedy to jej założyciel, Peter Drennan, postanowił o rozpoczęciu produkcji specjalistycznych spławików wędkarskich. Sam Drennan czerpał z doświadczenia najznamienitszych wędkarzy jak Dick Walker oraz Peter Stone, dzięki którym jego niewielki biznes szybko przekształcił się w pełnoprawną markę, która zrewolucjonizowała podejście do projektowania poszczególnych sprzętów wędkarskich. Choć obecnie firma jest powszechnie znana na całym świecie, to nadal swoje główne zakłady produkcyjne mieści w kraju, z którego pochodzi -Wielkiej Brytanii. 
 
Na przestrzeni lat marka Drennan nieustannie się rozwijała oraz poszerzała swój asortyment o nowoczesne artykuły dedykowane wędkarzom. Firma rozwinęła także własny obszar badawczo-rozwojowy, w którym zaczęła projektować innowacyjne systemy technologiczne, konsekwentnie wykorzystywane w późniejszych sprzętach. Zespół Drennan tworzą specjaliści z branży wędkarskiej, którzy przekuwają swoje praktyczne doświadczenie w procesy produkcyjne, kontrolę jakości oraz obsługę klienta. Dzięki temu kupując akcesoria od Drennan można mieć pewność o najwyższej jakości ich wykonania oraz zastosowaniu w nich wytrzymałych materiałów. 
 
Obecnie w szerokiej ofercie producenta znajdują się między innymi przynęty, wędki, kołowrotki, linki, haczyki, podbieraki, a także specjalistyczna odzież wędkarska oraz pojemne bagaże i plecaki. Warto wybrać produkty od Drennan, będąc zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wędkarzem. 

Rozwiń opis Zwiń opis