Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

GA Sails

GA Sails, znana również jako Gaastra, jest jedną z najbardziej uznanych marek w świecie windsurfingu i kitesurfingu, znana z dostarczania sprzętu najwyższej jakości od swojego założenia w 1897 roku. Od ponad wieku firma ta jest synonimem postępu i innowacji, co odzwierciedla się w jej filozofii dostarczania funkcjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

W 2001 roku Gaastra była również jedną z pierwszych marek, które wkroczyły na rynek kitesurfingu, utrzymując pozycję lidera rynku od tego czasu. Marka ta intensywnie współpracuje ze swoim zespołem, aby przesuwać granice tych sportów zarówno na wodzie, jak i poza nią, dostarczając sprzęt klasy światowej zarówno dla początkujących, jak i przyszłych mistrzów. Ich zaangażowanie w innowacje i jakość jest kluczem do sukcesu zarówno w windsurfingu, jak i kitesurfingu.

W dążeniu do rozwoju marki na nadchodzące dekady, GA Sails zaktualizowała swoje logo, oddając hołd swoim głębokim korzeniom i bogatej historii innowacji oraz sukcesów w sportach wodnych, jednocześnie torując drogę do jasnej przyszłości.

Rozwiń opis Zwiń opis