Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Globe

Początki australijskiej marki sięgają 1994 roku, kiedy to trzej bracia Hill – Stephen, Matt oraz Peter w Melbourne zaczęli produkować buty do skateboardingu oraz sufringu. Obecnie podstawowa działalność Globe International jest podzielona na marki własne, marki licencjonowane i marki dystrybuowane. 
 
Pasja do głównie skateboardingu zaowocowała m.in.: serią 6 krótkometrażowych filmów „United By Fate”, filmem „Year Zero”, książkami specjalistycznymi czy organizacją konkursu o kryptonimie Globe Assault (2006). Marka sponsoruje też drużyny skate'ów, surferów i snowboardzistów. Jej silny team riderów tworzyli na przestrzeni lat m.in. Al Boglio, Andrew Currie oraz Chet Thomas i Rodney Mullen (jako pierwsi dostali buty skate wyposażone w poduszkę powietrzną zwiększającą właściwości amortyzacyjne podeszwy), a także Chris Haslam, David Gonzalez i Sammy Montano. W 2010 r. firma rozpoczęła produkcję wszelkiego rodzaju sprzętu dla rolkarzy: decków, kółek, śrubek itp.  
 
Globe jest ceniona za innowacyjność, postępowość i pasję, ale również solidne wykonanie i dobry stosunek jakości do ceny. Ponadto firma działa na rzecz środowiska, m.in.: stosuje bardziej zrównoważone włókna i tkaniny (np. bawełnę z przędzy organicznej, Cocotex® - przędzę z łupin orzechów kokosowych przetworzonych na węgiel aktywny i połączonych z poliestrem, która jest szybkoschnąca, odporna na zapachy czy skóry Wolverine®ze świńskiego nubuku) oraz rygorystycznie testuje odzież pod kątem dopasowania, funkcjonalności i trwałość.  
 
Aktualnie Globe to czołowy producent klasycznych deskorolek, odzieży, butów i akcesoriów dla miłośników różnego typu desek: od skateboardowych przez surfingowe po snowboardowe

Rozwiń opis Zwiń opis