• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Hudora

Produkty: 10

Zobacz jako
 1. Rowerek biegowy Hudora Classic czarny 10416
  409,99 zł
  379,99 zł
  OS

  1

 2. Rowerek biegowy Hudora Classic brązowy 10418
  409,99 zł
  359,99 zł
  OS

  1

 3. Rowerek biegowy Hudora Classic niebieski 10417
  409,99 zł
  359,99 zł
  OS

  1

Hudora to powstała w 1919 roku niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych hulajnóg, łyżworolek, gokartów, a także rowerów - zarówno tych tradycyjnych, jak i biegowych. Oprócz tego w szerokiej ofercie firmy znajdują się także akcesoria do piłki nożnej, wśród których można wymienić piłki, rękawice i ochraniacze oraz sprzęty do skatingu: deskorolki, wrotki, longboardy i wiele innych.  
 
Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, opracowywała nowoczesne rozwiązania technologicznie oraz poszerzała swój asortyment. Dzięki temu obecnie można wyposażyć się w niezbędne produkty do różnych dyscyplin sportowych przy pomocy jednej marki – Hudora. 
 
Przed dopuszczeniem do sprzedaży wszystkie produkty sygnowane znakiem marki Hudora przechodzą przez wiele testów, która mają za zadanie zweryfikować ich jakość oraz sprawdzić bezpieczeństwo użytkowania. Ze względu na to, kupując akcesoria od tego producenta można mieć pewność, że będą on spełniały swoje zadanie na najwyższym możliwym poziomie. Firma wykorzystuje w produktach tylko sprawdzone materiały, które charakteryzują się wytrzymałością oraz innowacyjne technologie, wśród których można wymienić między innymi Anti-Shock, system szybkiego składania, a także trwałe koła BigWheel®, które umożliwiają bezpieczne rozwijanie dużych prędkości. 

Rozwiń opis Zwiń opis