• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

KOVEA

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kovea to założona w 1982 roku marka specjalizująca się w produkcji sprzętów i akcesoriów campingowych i outdoorowych. Firma na przestrzeni czasu cały czas się rozwijała, poszerzała swój asortyment oraz opracowywała nowoczesne produkty, które cechują się doskonałą jakością wykonania. Marka od wielu lat specjalizuje się w outdoorowym obszarze, dlatego jest obecnie jednym z liderów na turystycznym rynku.  
 
Z produktów Kovea korzysta wielu zadowolonych klientów, wśród których znajdują się zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy. W szerokiej ofercie tego producenta znajdują się kompaktowe grille, podręczne kuchenki gazowe, kartusze, stoły, a także śpiwory oraz stuptuty. Marka została wielokrotnie nagrodzona podczas gal i konkursów, dzięki czemu zdobyła popularność i uznanie na arenie międzynarodowej. Kovea ma w swoim dorobku takie nagrody jak IF Design Gold Award, którą zdobyła w 2017 roku oraz wyróżnienie uzyskane podczas targów ISPO. 
 
Wszystkie produkty od Kovea są połączeniem rewelacyjnego wykonania z niezwykłą funkcjonalnością. Przed dopuszczeniem do sprzedaży artykuły przechodzą one przez szereg weryfikujących testów, dlatego kupując akcesoria od tego producenta można mieć pewność, że będą one spełniały swoje zadanie na najwyższym możliwym poziomie. Co więcej, produkty są wykonane z trwałych materiałów, które są oznaczone światowymi certyfikatami ISO, potwierdzającymi ich jakość. 

Rozwiń opis Zwiń opis