Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Loftsails

Marka Loftsails, znana wcześniej jako „The Loft”, rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, wprowadzając oryginalne projekty żagli na rok 2000. Już od pierwszych testów żagli na Maui żagle O2 i Lip z roku 2000 zdobyły uznanie, zajmując pierwsze dwa miejsca w testach AW.

Założyciel Loftsails, Monty, był projektantem, kreatorem wzorów i menedżerem handlowym marki od jej powstania aż do 2009 roku. Pod jego dziesięcioletnim zarządzaniem, „The Loft” rozrosło się na skalę światową, co wymagało rozbudowania zespołu.

W 2009 roku Monty przekazał działania handlowe Loftsails partnerowi, a w 2010 roku francuska firma Multigliss przejęła globalną dystrybucję Loftsails. W 2011 roku nazwa „Loftsails została oficjalnie przyjęta jako nazwa firmy. W tym samym roku wprowadzono również nowe logo – inspirowane wiatrakami z Tarify.

Loftsails cieszy się dystrybucją na całym świecie i jest testowany w większości głównych magazynów windsurfingowych. Jest to firma stworzona przez i dla windsurferów, dedykowana rozwojowi oryginalnych projektów żagli windsurfingowych o najwyższej jakości – zarówno pod względem wydajności, jak i produkcji.

Rozwiń opis Zwiń opis