Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Optimus

Od ponad stulecia, nazwa Optimus jest synonimem niezawodnych kuchenek outdoorowych i sprytnych akcesoriów. Założona w 1899 roku w Sztokholmie, firma często ustanawiała nowe standardy techniczne, zdobywając liczne nagrody i będąc nieodłączną częścią niezliczonych ekspedycji.

Dla wielu wymagających użytkowników, kuchenki gazowe, wielopaliwowe i hybrydowe marki Optimus są pierwszym wyborem. W portfolio marki znajdują się zarówno wysokowydajne modele, jak i prawdziwe klasyki, takie jak Optimus Svea, który cieszy się niezmiennym powodzeniem od ponad 70 lat, osiągając status kultowego wśród entuzjastów outdooru.

Optimus od 2007 roku należy do portfolio Katadyn Group, globalnej grupy korporacyjnej specjalizującej się w dziedzinie samowystarczalnej żywności i zaopatrzenia w wodę pitną. Grupa oferuje produkty i rozwiązania dla branż outdoorowej, morskiej oraz dla potrzeb przemysłowych i komunalnych. Optimus to gwarancja jakości, innowacji i niezawodności, odpowiadająca na potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalistów outdooru, sprawiając, że każda wyprawa staje się niezapomnianym doświadczeniem.

 
Rozwiń opis Zwiń opis