Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Prosperplast

Garmin

Prosperplast to założona w 1993 roku polska marka, która specjalizuje się w tworzeniu praktycznych przedmiotów domowych i artykułów dla dzieci z syntetycznych tworzyw. Firma na przestrzeni lat rozszerzyła swoją działalność aż na 80 zagranicznych rynków, jednak swoje wiodące magazyny ma cały czas w Polsce. Dzięki temu bacznie może kontrolować jakość wykonania każdego produktu.  

Wszystkie akcesoria od Prosperplast powstają z recyklingowanych materiałów plastikowych (np. polipropylen), dzięki czemu są przyjazne środowisku, a dodatkowo jakościowe i niezwykle wytrzymałe. Firma współpracuje także z renomowanymi projektantami, którzy wyznaczają nowe trendy wzornicze. Marka Prosperplast za swoją misję przyjęła tworzenie jakościowych, użytecznych i bardzo funkcjonalnych produktów o unikalnym designie, który zadowoli każdego użytkownika.  

Prosperplast produkuje dziecięce sanki, ślizgacze, automaty do kulek śniegowych i inne akcesoria do zimowych zabaw. Artykuły są niezwykle praktyczne - sanki oraz ślizgacze o opływowym kształcie pozwalają na dynamiczną jazdę, a automaty do kulek zapewniają dzieciom mnóstwo radości. Marka wyznaczyła w produkcji plastikowych akcesoriów codziennego użytku nowe standardy jakości. Na przestrzeni lat zaufały jej tysiące użytkowników, którzy korzystają z akcesoriów sygnowanych znakiem brandu Prosperplast. 

Rozwiń opis Zwiń opis