Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

QuickPlay

QuickPlay to innowacyjny lider na rynku sprzętu piłkarskiego, który zaczął swoją działalność w 2007 roku. Firma rozpoczęła swoją podróż od pasji piłkarzy do tworzenia sprzętu, który odpowiada na potrzeby sportowców. Zaczynając od pojedynczego produktu, ikonicznej, ultraprzenośnej bramki piłkarskiej KICKSTER, oferta QuickPlay rozwinęła się do ponad 100 produktów, w tym bramek piłkarskich, odbijaczy oraz różnego rodzaju sprzętu treningowego.

Każdy produkt zaprojektowany przez QuickPlay jest świadectwem trzech głównych zasad firmy: designu, jakości i innowacji. Dzięki posiadaniu własnego zespołu projektowego, QuickPlay dąży do doskonałości w projektowaniu, trwałości i nieustannego dążenia do innowacji. Kreatywność firmy została doceniona wieloma patentami w USA i na świecie, a innowacyjne produkty QuickPlay stały się punktami odniesienia, często naśladowanymi przez konkurentów na rynku.

QuickPlay zobowiązuje się do prowadzenia rynku sprzętu sportowego, projektując innowacyjne, wysokiej jakości i przystępne cenowo produkty, które odpowiadają na potrzeby sportowców. Firma ma na celu zwiększenie wydajności zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, kultywując dożywotnią pasję do pięknej gry.

Rozwiń opis Zwiń opis