Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Restube

Restube to innowacyjna marka, która powstała z potrzeby zwiększenia bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów wodnych. Założyciel firmy, doświadczając krytycznej sytuacji na wodzie, postanowił uczynić wodne aktywności bezpieczniejszymi dla siebie i swoich przyjaciół, jednocześnie zwiększając radość z przebywania na wodzie. Restube, opracowane w Niemczech z dbałością o każdy detal, jest wynikiem współpracy z instytucjami badawczymi, zawodnikami z różnych dyscyplin sportów wodnych oraz profesjonalnymi ratownikami.

Produkty Restube przyczyniły się do zwiększenia bezpieczeństwa ponad 400,000 osób w ponad 25 krajach, stając się obowiązkowym wyposażeniem uczestników 70 wydarzeń wodnych i szkół. Ponad 45 użytkowników napisało do firmy, informując, że dzięki Restube udało im się pomóc sobie lub innym w niebezpiecznych sytuacjach. To świadczy o skuteczności i niezawodności produktów Restube w zapewnianiu bezpieczeństwa na wodzie.

Restube oferuje więcej niż tylko bezpieczeństwo - zapewnia wolność i zabawę na wodzie. Dzięki temu możesz cieszyć się większą swobodą i zabawą na wodzie, mając zawsze „spokój ducha”. Restube to idealny wybór dla miłośników aktywności na wodzie, szukających dodatkowego poczucia bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis