Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Sigma

Sigma to założona w 1961 roku japońska firma specjalizująca się w produkcji aparatów, obiektywów, a także profesjonalnych liczników rowerowych. Filozofią marki jest tworzenie takich produktów, które łączą w sobie zaawansowane technologie z praktyczną wiedzą i doświadczeniem osób projektujących.  
 
Marka na przestrzeni lat wypracowała własne systemy produkcyjne, w które zaangażowani są najbardziej wykwalifikowani specjaliści z różnych branży. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy produkt od brandu Sigma powstał z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół i będzie doskonale spełniał swoją funkcję. Dla firmy niezwykle ważne są kwestie kulturowe i ekonomiczne, dlatego koncentruje się ona na swoich korzeniach i wszystkie zakłady produkcyjne posiada w rodzimym kraju – Japonii.  
 
Producent wykorzystuje w swoich akcesoriach innowacyjne systemy oraz na bieżąco analizuje rynek, wykorzystując zdobyte informacje do poszerzania swojego asortymentu. Obecnie w ofercie marki znajduje się wiele technologicznych produktów, które mogą być używane na co dzień zarówno przez zaawansowanych oraz początkujących sportowców, jak i fascynatów elektroniki. Profesjonalni kolarze znajdą dla siebie doskonałe nawigacje rowerowe sygnowane znakiem marki Sigma, które znajdują zastosowanie podczas każdej jazdy rowerem. 

Rozwiń opis Zwiń opis