Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Wild Country

Wild Country to renomowana marka, której historia rozpoczęła się w 1977 roku, kiedy brytyjski himalaista Mark Vallance i amerykański wspinacz Ray Jardine postanowili przekształcić swoją pasję do wspinaczki w innowacyjną firmę. To ich wizja i zaangażowanie doprowadziły do powstania marki, która przez dziesięciolecia wpływała na rozwój wspinaczki na całym świecie. 

Marka Wild Country jest pionierem w produkcji sprzętu, odzieży i akcesoriów do wspinaczki. Ale jednym z najważniejszych osiągnięć marki jest wprowadzenie na rynek pierwszych friendów wspinaczkowych. Te mechaniczne urządzenia, które służą do zakładania punktów asekuracyjnych w szczelinach o różnej szerokości, stały się rewolucją w świecie wspinaczki i do dziś są nieodłącznym elementem wyposażenia wspinaczy. 

W lutym 2012 roku Wild Country połączyło siły z włoskim gigantem sprzętu wspinaczkowego - Salewa, dzięki czemu marka zyskała jeszcze większe możliwości rozwoju i innowacji. 

Dzisiaj, Wild Country to synonim najwyższej jakości, innowacyjności i bezpieczeństwa w świecie wspinaczki. Marka ta jest wyborem profesjonalistów i amatorów, którzy cenią sobie niezawodność, trwałość i funkcjonalność oferowanych produktów. 

Wild Country - to więcej niż marka, to symbol ewolucji wspinaczki, który ciągle zmienia granice możliwości. 

Rozwiń opis Zwiń opis