Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

X-Socks

X-Socks

X-Socks to szwajcarska marka specjalizująca się w produkcji funkcjonalnych skarpet treningowych. Należy ona do firmy X-Bionic. Osobna marka wykształciła się w celu wyodrębnienia zespołu, który skupi całą swoją uwagę na projektowaniu specjalistycznych skarpetek zapewniających użytkownikowi wiele korzyści.  

Przyniosło to wiele pozytywnych skutków, a sama marka na przestrzeni lat stała się czołowym liderem w produkcji skarpet treningowych. Wyróżniają się one na tle innych modeli przede wszystkim doskonałym poziomem wentylacji, dzięki zastosowaniu technologii Air-Conditioning Channel® oraz zwiększoną stabilizacją stawów skokowych, co dzieje się przy pomocy nowoczesnego systemu X-Cross® Bandage. Ponadto, skarpetki dobrze radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz, a niektóre modele wykonane są z materiałów kompresyjnych, które dodatkowo wspomagają organizm podczas aktywności fizycznej. Oprócz tego zespół X-Socks wykorzystuje w produkcji najwyższej jakości trwałe materiały o właściwościach bakteriostatycznych.  

W ciągu całej swojej działalności marka X-Socks cały czas się rozwija, opracowuje nowe technologie oraz szuka nowoczesnych rozwiązań, które jeszcze bardziej usprawnią wydajność skarpet. Dzięki temu firma wypuszcza na rynek specjalistyczne modele dedykowane narciarzom, biegaczom, a także miłośnikom trekkingu górskiego oraz innych aktywności fizycznych.  

Rozwiń opis Zwiń opis