Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 299 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm zapewnia ciepło podczas aktywności w chłodniejszej wodzie. Długie rękawy i nogawki zwiększają osłonę ciała, zamek Back Zip ułatwia zakładanie, a elastyczny neopren wspiera swobodę ruchu.

Dane Podstawowe

Marka Rip Curl
Kraj pochodzenia marki Australia
Sport Surfing
Płeć Mężczyzna
Sezon Całoroczne
Kolor wiodący Czarny
Model/kod produktu Omega Bz 5/4 mm 18RMFS
Kod 2000221770

Szczegóły produktu

Długość rękawa Długi
Długość nogawki Długie
Rodzaj zapięcia Back-Zip
Grubość pianki 5/4 mm
Główna grubość pianki 5 mm
Temperatura użytkowa 8-11°C
Materiał Poliamid (Nylon), Neopren E5, Neopren E3
Skład 80% neopren, 20% poliamid
Technologie GBS Seams

Ostrzeżenia i dane producenta

Ostrzeżenia szczegółowe

Nieprawidłowe użytkowanie pianki neoprenowej może prowadzić do dyskomfortu, urazów, a nawet zagrożenia zdrowia lub życia w trudnych warunkach. Właściwy dobór rozmiaru, użytkowanie zgodne z przeznaczeniem oraz regularna kontrola stanu technicznego są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa. Ryzyko i zagrożenia związane z użytkowaniem PIANKI NEOPRENOWEJ 1. Zagrożenia związane z niewłaściwym dopasowaniem, 2. Ryzyko wynikające z braku odpowiedniej konserwacji, 3. Niebezpieczeństwo wynikające z niewłaściwego użytkowania, 4. Zagrożenia związane z użytkowaniem przez dzieci, 5. Niebezpieczeństwo związane z ograniczeniem oddychania skóry, 6. Ryzyko wynikające z uszkodzeń mechanicznych. Nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa dotyczących użytkowania pianki neoprenowej może skutkować poważnymi konsekwencjami, takimi jak hipotermia, infekcje skórne czy dyskomfort podczas aktywności w wodzie. Regularna konserwacja, odpowiedni dobór rozmiaru i przestrzeganie zaleceń producenta minimalizują ryzyko i zapewniają bezpieczne korzystanie z pianki neoprenowej.

Dane Producenta Rip Curl Pty Ltd | 101 Surf Coast Highway, Torquay, VIC 3228, Australia | us.customerservice@ripcurl.com | "PM SPORT. P. LEWANDOWSKI I M. WOJTIUK. SPÓŁKA JAWNA." | Franciszka Klimczaka 1 02-797 Warszawa Polska pmsport@pmsport.com.pl

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm black (18RMFS)

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm black to idealne rozwiązanie dla mężczyzn poszukujących niezawodnej ochrony termicznej podczas pływania w chłodniejszych wodach. Wykonana z wysokiej jakości neoprenu E5 i E3 oraz poliamidu, pianka gwarantuje doskonałą elastyczność i wygodę noszenia. Dzięki grubości 5/4 mm oferuje optymalną izolację cieplną, co czyni ją odpowiednią na różne warunki pogodowe.

Zaawansowane technologie uszczelnienia

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm black wyposażona jest w technologię GBS Seams, która zapewnia maksymalną szczelność poprzez klejenie i szycie szwów. Takie rozwiązanie minimalizuje przenikanie wody do wnętrza pianki, co znacząco zwiększa komfort termiczny użytkownika. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie długie sesje pływackie w morzu czy oceanie.

Praktyczne zapięcie Back-Zip

W piance Rip Curl Omega zastosowano praktyczne rozwiązanie w postaci zapięcia Back-Zip. Dzięki temu zakładanie i zdejmowanie pianki staje się łatwe i szybkie, co jest szczególnie ważne po intensywnym treningu lub zawodach. Zapięcie umieszczone na plecach pozwala na precyzyjne dopasowanie pianki do ciała, co zwiększa jej funkcjonalność i komfort użytkowania.

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm - cechy:

  • Wysokiej jakości materiał z neoprenu E5 i E3 zapewniający elastyczność;
  • Poliamid (Nylon) wzmacniający strukturę pianki;
  • Grubość 5/4 mm zapewniająca optymalną izolację cieplną;
  • Długie rękawy i nogawki zwiększające ochronę termiczną;
  • Zapięcie Back-Zip ułatwiające zakładanie i zdejmowanie pianki;
  • Technologia GBS Seams minimalizująca przenikanie wody;
  • Pianka odpowiednia na różne warunki pogodowe.
GBS Seams
Technologia szycia i klejenia szwów, stosowana m.in. w piankach do pływania. Polega ona na nieprzepuszczaniu igły przez cały materiał, dzięki czemu nie powstają dziurki po igle po jednej ze stron kombinezonu. Minimalizuje to ryzyko przedostawania się wody.
Możliwość wystawiania opinii poprzedza zakup za pośrednictwem Sportano.pl. Wszystkie opinie są weryfikowane pod kątem ich autentyczności.
Opinie

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

Wystaw opinię

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm black

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm black

Ogólna ocena
Podaj numer zamówienia, w ramach którego zakupiłeś ten produkt w Sportano.

Pianka do pływania męska Rip Curl Omega Bz 5/4 mm black

Brak opinii

Rozmiar Tabela rozmiarów
Wybierz opcję...

Wybierz opcję

Tabela rozmiarów

    Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar przy zakupie męskiej pianek marki Rip Curl. Potrzebna będzie Ci jedynie miarka krawiecka.

    RozmiarXSSSTMSMMTLSLLTXLXXL
    Wzrost (cm)170174177174178183178183188188193
    Waga (kg)55-6060-7060-7065-7070-8070-8080-8580-8580-8585-95105-115
    Obwód klatki piersiowej (cm)909595100100100105105105110120
    Obwód talii (cm)7476768181818585858996
    Obwód w pasie (cm)8689889292929494949799
    Obwód uda (cm)4851505353535656565861
    Długość ramienia (cm)5354535456575657575859
    Długość nogi (cm)6668716871747174777679
    999,99 zł
    Zapłać za 30 dniZapłać za 30 dni Więcej
    • Obliczamy dla Ciebie czas dostawy Więcej
    • Wybrane rozmiary dostępne w sklepie Sportano Warszawa Więcej
    • 30 dni na zwrot Więcej
    • Oryginalne produkty Sprawdź