Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

OXC

OXC to światowy lider na rynku części zamiennych do motocykli i rowerów, oferuje szeroki wachlarz produktów, które czynią życie na rowerze lepszym. Od odzieży i kasków po akcesoria, części, zamki, bagaż i wiele więcej, produkty te są projektowane przez zespół aktywnych entuzjastów i wykwalifikowanych techników w siedzibie firmy w Oxfordshire. Wykorzystanie najnowszej technologii CAD, drukowania 3D i w pełni wyposażonego laboratorium testowego pozwala OXC na innowacje i opracowywanie unikalnych produktów, które zapewniają najlepsze doświadczenia dla entuzjastów dwóch kółek.

Produkty OXFORD są dostępne w ponad 80 krajach na całym świecie, dystrybuowane przez sieć partnerów. W Wielkiej Brytanii, produkty te są dystrybuowane bezpośrednio do detalicznych i hurtowych partnerów firmy, co potwierdza globalny zasięg i ugruntowaną pozycję marki na rynku.

Z ogromnym katalogiem produktów, w tym szeroką gamą części i akcesoriów rowerowych, OXC oferuje światowej klasy wzornictwo i opakowania produktów. W Wielkiej Brytanii firma prowadzi dystrybucję za pośrednictwem sieci krajowych i regionalnych hurtowników, sprzedając do ponad 3000 sklepów rowerowych.

Rozwiń opis Zwiń opis