Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pitbull West Coast

Historia firmy Pit Bull West Coast sięga 1989 roku, kiedy to jeden z jej założycieli postanowił o założeniu marki produkującej odzież w stylu ulicznym. Choć jej założyciele - Volker G. Albishausen oraz Achim Langer długo współpracowali razem pod szyldem Pitbull, to ich drogi rozeszły się i oboje wyspecjalizowali się w innych dziedzinach. Pierwszy z nich pozostał przy produkcji odzieży i przemianował nazwę marki z Pitbull na Pitbull West Coast, która funkcjonuje do dziś.  
 
Obecnie firma jest jednym ze światowych liderów w produkcji funkcjonalnej odzieży sportowej, m.in. do sportów walki. Kamieniem milowym dla marki było nawiązanie współpracy z federacją KSW oraz znanymi sportowcami: Karolem Bedorfem oraz Michałem Materlą. Pitbull West Coast to także ubrania do rugby, z których korzystają polscy zawodnicy takich klubów jak Arka Gdynia i Posnania Poznań. Szeroko rozwinięta oferta obejmuje także odzież streetwearową. Są to kultowe już linie ubraniowe Terror, Thug Life oraz Ace od Spades
 
Marka Pitbull West Coast jest dobrze znana w branży sportowej, a swoje produkty dystrybuuje do wielu krajów na całym świecie. Na przestrzeni lat bardzo umocniła swoją pozycję, dzięki czemu jest obecnie wiodąca marką, która wytycza trendy i nowe ścieżki w produkcji odzieży sportowej. Firma wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne technologie, które znacznie podnoszą ich jakość, wydajność oraz wytrzymałość. Odzież Pitbull West Coast występuje w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy miłośnik sportu z powodzeniem wybierze dla siebie takie produkty, które będą spełniały wymagania zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.  

Rozwiń opis Zwiń opis