• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

AVID

Produkty: 11

Zobacz jako
 1. Dźwignie hamulcowe Avid 11A BL FR5 srebrne 00.5215.001.000
  109,99 zł
  79,99 zł
  OS

  1

 2. Dźwignie hamulcowe Avid 11A BL FR5 czarne 00.5215.018.000
  109,99 zł
  79,99 zł
  OS

  1

Avid to specjalistyczna marka, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów akcesoriów rowerowych (w szczególności hamulców) na całym świecie. Jej produkty cechują się wysoką jakością oraz są wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu wybierając akcesoria sygnowane znakiem marki Avid można mieć pewność o ich doskonałej jakości i funkcjonalności. W ofercie firmy znajdują się zarówno specjalistyczne hamulce mechaniczne oraz hydrauliczne, jak i te dedykowane profesjonalnym modelom rowerów przełajowych. 
 
Produkty od Avid używane są przez najznamienitszych rowerzystów na całym świecie, którzy korzystają z nich podczas wyścigów kolarskich o wysokiej randze. Świadczy to o tym, że akcesoria doskonale spełniają swoją funkcję na najwyższym możliwym poziomie i umożliwiają bezpieczną oraz efektywną jazdę. 
 
Firma wykorzystuje w produkcji innowacyjne systemy technologiczne, które bezpośrednio przekładają się na płynność działania poszczególnych produktów. Hamulce od Avid zapewniają wysoką ochronę w czasie jazdy oraz gwarantują skuteczne hamowanie nawet w ekstremalnych warunkach. Co więcej, marka dba także o elegancki wygląd swoich produktów, które dodają rowerowi unikalnego designu. 

Rozwiń opis Zwiń opis