• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Cébé

Nie udało się znaleźć produktu zgodnego z wyszukiwaniem.

Historia pionierskiej marki Cébé specjalizującej się w produkcji profesjonalnych okularów przeciwsłonecznych dedykowanych sportowcom sięga 1892 roku. W latach 40. firma wprowadziła do swojej oferty także jakościowe kaski oraz gogle narciarskie. Niedługo po tym Cébé podjęła się współpracy ze znanym narciarzem Jeanem-Claudem Killym, który w 1986 roku został mistrzem olimpijskim w kategorii narciarstwa alpejskiego. Dzięki temu, że podczas swoich zwycięskich wyścigów sportowiec korzystał z produktów od Cébé, marka zyskała renomę w branży sportowej i stała się rozpoznawalna niemalże na całym świecie. 
 
Od tamtego momentu firma nieustannie się rozwijała, opracowywała nowe produkty oraz ulepszała te już powstałe. W 1970 roku światło dzienne ujrzała kolekcja przeciwsłonecznych okularów lodowcowych, a już w latach dwutysięcznych rozpoczęto udoskonalanie produktów o innowacyjne technologie jak S’Tech®, która znacznie wpłynęła na poprawę stabilności oprawek oraz Sensor Hight Contrast Vision, czyli unikalny system stosowany w soczewkach, umożliwiający lepszą widoczność w czasie uprawiania aktywności fizycznej. 
 
Oprócz doskonałej jakości wykonania brand dba także o unikalny design wszystkich swoich produktów. Z tego powodu firma oferuje akcesoria w różnych wariantach kolorystycznych, spośród których każdy sportowiec znajdzie dla siebie ten idealny. Marka Cébé na przestrzeni czasu otrzymała wiele renomowanych nagród przyznawanych podczas prestiżowych konkursów jak ISPO Award, co świadczy o jej wysokiej pozycji na rynku.  

Rozwiń opis Zwiń opis