Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

HIMO

HIMO Electric Technology to chińska firma specjalizująca się w badaniach, rozwoju i produkcji dwukołowych pojazdów elektrycznych. O marce powiązanej z Xiaomi zrobiło się głośno w 2020 roku za sprawą „kieszonkowego” e-bike’a H1 składanego do rozmiaru kartki A3 i o zasięgu do 20 km. Aktualnie firma jest liderem w dziedzinie technologii i rozwiązań cyfrowych. 
 
HIMO skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań cyfrowych dla ekologicznej mobilności miejskiej. Firma chce zapewnić ludziom inteligentny i wygodny sposób przemieszczania się przy jednoczesnym zapewnieniu większej radości z jazdy, dlatego ciągle przeprojektowuje swoje produkty i ulepsza zgodnie z opiniami oraz potrzebami klientów.  
 
W Polsce sprzedawane są rowery elektryczne z serii MAX, które zostały zmodyfikowane tak, aby spełniać europejskie normy i być zgodne z przepisami ruchu drogowego (m.in.: pozbawione są manetki gazu). Flagowym modelem e-rowerów marki HIMO jest składany Z-20 MAX z silnikiem o mocy 250 W w tylnym kole i zasięgiem do 80 km. W ofercie znajdują się również pełnowymiarowe C30R MAX oraz C30S MAX z silnikiem o mocy 250 W, przekładniami Shimano (9 lub 18 biegów), na którym można przejechać do 75 km na jednym ładowaniu, a także Z16 MAX z zasięgiem do 55 km i 6-biegowymi przekładniami Shimano. 

Rozwiń opis Zwiń opis