Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pros

AJ Group to polska firma, która jest matką marek takich jak Pros, Pros Extreme, Aquapros, które oferują najwyższej jakości kurtki, płaszcze, spodnie, wodery, spodniobuty oraz inne produkty, które są wytworzone z najlepszych materiałów, z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Produkty te dedykowane są różnym branżom przemysłu, budownictwu, rybołówstwu, służbom ratowniczym oraz usługom komunalnym, a także użytkownikom nieprofesjonalnym. Są one znane i cenione na całym świecie.

W ciągu 20 lat działalności, marka zdobyła ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji specjalistycznej odzieży. Tworzy swoje produkty z materiałów najwyższej jakości, kładąc nacisk na bezpieczeństwo, ergonomię i komfort użytkowania. Skupiając się na postępie i innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak doskonalenie jakości surowców, technik produkcji oraz skrupulatne testowanie gotowych produktów i ich komponentów w akredytowanych laboratoriach, firma dąży do spełnienia potrzeb swoich klientów.

Misją marki jest bycie wiarygodnym, odpowiedzialnym i dbałym o otoczenie oraz środowisko naturalne. Poprzez produkcję najwyższej jakości odzieży wodoodpornej, firma dąży do ciągłego ulepszania warunków pracy i bezpieczeństwa w przemyśle, usługach i rekreacji w najszerszym tego słowa znaczeniu.

Głównymi wartościami marki są innowacyjność, kreatywność i pasja na każdym etapie procesu produkcyjnego i gotowego produktu. Firma uważnie słucha głosów swoich partnerów biznesowych, robiąc wszystko, co możliwe, aby zaspokoić ich potrzeby, osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i nieustannie dążyć do doskonałości.

 

 

 

 

Rozwiń opis Zwiń opis