Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

WSQN

Wydawnictwo SQN to polskie wydawnictwo literackie, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Założone w 2010 roku przez Przemysława Romańskiego, Łukasza Kuśnierza i Michała Rędziaka, SQN od początku swojej działalności miało jasno określoną misję: propagowanie czytelnictwa. 

Nazwa wydawnictwa nie jest przypadkowa - litery SQN pochodzą od łacińskiego zwrotu "conditio sine qua non", co oznacza "warunek konieczny". Właściciele firmy wierzą, że czytanie, obcowanie z kulturą i bliskość słowa pisanego to "warunek konieczny" dobrego, szczęśliwego życia. 

Główną ideą, która przewija się przez wszystkie działania SQN, jest wydawanie książek "z pasją". To pragnienie przekłada się na staranny dobór publikacji, które trafiają do czytelników. Wydawnictwo SQN oferuje szeroką gamę tytułów, począwszy od biografii sportowych i muzycznych, przez literaturę faktu, a na powieściach kończąc. 

SQN stawia na różnorodność, doceniając zarówno wartość książek edukacyjnych, jak i tych, które dostarczają czytelnikom emocji i rozrywki. Wszystko to sprawia, że SQN to więcej niż wydawnictwo - to miejsce, gdzie pasja do literatury spotyka się z misją rozwijania kultury czytelniczej. 

Rozwiń opis Zwiń opis