• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Odżywki na masę

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Odżywki na masę mięśniową: skuteczne gainery na Sportano.pl 

Szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie masy mięśniowej? Na Sportano znajdziesz szeroki wybór gainerów i odżywek białkowych od najlepszych producentów, które zagwarantują Ci przyrost siły i masy bez grama tłuszczu. Znajdź swój ulubiony gainer spośród sprawdzonych produktów od zaufanych producentów 7Nutrition i Trec. Przygotowaliśmy dla Ciebie odżywki na masę mięśniową najwyższej jakości z wysoką zawartości białka bez zbędnych wypełniaczy.  

Kiedy warto korzystać z odżywek na masę mięśniową? 

Osoby aktywne mają wyższe zapotrzebowanie na białko i energię. Sportowcy dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych ze względu na intensywne i wyczerpujące treningi potrzebują większej ilości węglowodanów i aminokwasów, by odpowiednio zregenerować się i zbudować masę mięśniową. Gainer zawierający dobrze przyswajalne węglowodany oraz białko najwyższej jakości to idealny sposób na uzupełnienie niedoboru tych składników w diecie. Odżywki na masę, które znajdziesz na Sportano, zawierają lekkostrawne węglowodany i dużą ilość aminokwasów, które zapewnią Ci wzrost suchej masy mięśniowej. Po treningu warto wybrać gainer 7Nutrition Bodybuilder, który wyróżnia się małą ilością cukru oraz wysoką ilość skrobi kukurydzianej i ryżowej, które są doskonale przyswajalne. Gainery od 7Nutrition zawierają pełnowartościowe proteiny i niezbędne aminokwasy BCAA. Taka kompozycja gwarantuje najlepsze efekty dla wszystkich sportowców.  

Najlepsze gainery na rynku: jakie warto wybrać? 

Wybierając odżywki na masę, zwróć uwagę na ilość węglowodanów złożonych oraz białka. Gainer Trec Mass XXL zawiera najwyższej jakości białka z koncentratu serwatki oraz starannie wyselekcjonowane mono-, oligo- i polisacharydy, które są idealnym źródłem dobrze przyswajalnych węglowodanów. Dodatek kompleksu witamin korzystnie wpłynie na syntezę glikogenu oraz rozbudowę mięśni. Dla osób z nietolerancją cukru mlecznego polecamy gainer 7Nutrition Bodybuilder, który jest bez laktozy.  

Odżywki na masę dla szczupłych 

Zwiększenie ilości spożywanych kalorii oraz białka jest niezbędne, by zwiększyć i rozbudować masę mięśniową.  W tym celu pomocne są odżywki białkowe na masę typu gainer. Odżywka od firmy 7Nutrition gainer Bodybuilder zawiera aminokwasy najwyższej jakości z koncentratu, izolatu oraz hydrolizatu białka serwatkowego, dzięki temu można mieć pewność, że dostarczasz wszystkie niezbędne proteiny, w tym BCAA. Dodatek kazeiny micelarnej gwarantuje, że procesy anaboliczne będą podtrzymywane nawet w nocy. Jeżeli chcesz zwiększyć swoją masę ciała bez grama tłuszczu, wybierz gainer od 7Nutrition. Odżywka będzie idealnym suplementem potreningowym, który uzupełni braki glikogenu i nadbuduje masę mięśniową.  

Odżywki na masę mięśniową 

Szeroka gama suplementów na przyrost masy w sklepie internetowym Sportano.pl jest stworzona dla osób, które szukają najlepszego gaineru. W celu zwiększenia masy mięśniowej wybierz gainer Trec Mass XXL, który dzięki doskonałej proporcji 80% węglowodanów do 20% białka gwarantuje szybkie i najlepsze efekty. Wysoka zawartość skrobi w gainerze korzystnie wpływa na odbudowę glikogenu po treningu.  Dążąc do wzrostu masy mięśniowej, warto wybrać pełnowartościowe źródła białka. Gainery od firmy 7Nutrition dostarczają wszystkie niezbędne aminokwasy, dlatego szybciej zbudujesz mięśnie. Skorzystaj z oferty, którą przygotował dla Ciebie zespól specjalistów z myślą o skutecznym wsparciu w budowie masy mięśniowej i siły. Na Sportano znajdziesz najlepsze odżywki na masę i gainery dla początkujących i zaawansowanych sportowców.  

Rozwiń opis Zwiń opis