Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Leg&Go

Leg&Go to marka, która wkłada swoje serce i duszę w pomoc dzieciom w radosnym i aktywnym wzroście, w sposób, który jest najlepszy dla nich i dobry dla środowiska. Z mocnym przekonaniem o sile dobrego funkcjonalnego designu, Leg&Go ma nadzieję, że ich rowerek biegowy pomoże dzieciom nauczyć się czegoś więcej niż tylko fizycznej równowagi.

Rowerek Leg&Go został stworzony przez Egona Garklavsa, projektanta i inżyniera z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie pasji do funkcjonalności. Jego wizjonerski projekt łączy w sobie niezwykłą adaptowalność, trwałość i ekologiczne myślenie. Za każdym rowerkiem, który produkuje Leg&Go, stoją trzy pokolenia rodziny. Oprócz Egona, mózgu operacji, jego syn Atis zarządza firmą, a jego wnuki są jego najbardziej niezawodnymi testerami.

Dzięki Leg&Go rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci korzystają z produktu, który nie tylko wspiera ich fizyczny rozwój, ale również rozwija umiejętności życiowe i buduje pewność siebie, jednocześnie będąc odpowiedzialnym wobec środowiska.

Rozwiń opis Zwiń opis