Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

BOATILUS

Marka BOATILUS została stworzona w 1810 roku przez parę rodziców, która w odpowiedzi na potrzebę swoją oraz innych zaprojektowała wyjątkowe buty dla dzieci. Było to możliwe dzięki połączeniu doświadczenia osobistego i zawodowego. Obecnie BOATILUS jest jedną z czołowych marek w dziedzinie kaloszy dla dzieci. 

Marka BOATILUS szczególną wagę przykłada do bezpieczeństwa i zdrowia najmłodszych, dlatego też obuwie producenta pozbawione jest szkodliwych substancji takich jak ftalan, fenol czy lateks. Wszystkie materiały wykorzystywane do tworzenia obuwia pozyskiwane są wyłącznie na terenie Europy. 

W 2008 roku rozpoczęła się produkcja pierwszych biodegradowalnych kaloszy. Od tamtego czasu marka BOATILUS konsekwentnie tworzy buty, które w całości nadają się do recyklingu. 

Dodatkowo marka rozwinęła swoją ofertę obuwia o innowacyjne śniegowce dla dzieci. Wyposażone w wodoodporną i hydrofobową podeszwę, ekologiczną wkładkę wykonaną z przetworzonych butelek plastikowych oraz ciepłą i komfortową wyściółką sprawią, że długie zabawy podczas zimowych dni staną się niezwykle przyjemne! 

Rozwiń opis Zwiń opis